Detaily služeb

klikni na obrázek pro více detailů

Koučink

Sebeláska & sebepřijetí

EFT terapie

Léčení emočních traumat a energetických bloků

Intuitivní seance

Napojení se na tvé vyšší já a zjištění potřebných informací

Každý, kdo prochází cestou života s dvojplamenem, musí čelit neuvěřitelným výzvám, které občas hraničí se zdravým rozumem. Tím, že je dvojplamen naše dokonalé zrcadlo, nám zrcadlí vše, co se skrývá v našem nitru, a co nás bolí. Tyto bolesti jsou naše špatná a limitující přesvědčení, která nám brání prožívat bezpodmínečnou lásku, mnohdy nám brání i žít život podle našich představ nebo se stát tím, kým bychom si přáli. 

Většina limitujících přesvědčení vzniká v raném dětství, kdy se formuje naše osobnost a naším jediným cílem je přežít. Spoustě nepříjemným a traumatickým zážitkům také čelíme ale v průběhu dalšího života. Jako bonus si přičti to, co se dělo v minulých životech a co si ještě musíme dořešit s našimi karmickými "kolegy".

Dobrá zpráva je, že lze tyto bloky zpracovat a přiblížit se tak nejen jednotě s dvojplamenem, ale také jít s větší lehkostí do akce a věnovat energii tomu, čemu opravdu chceš, a tím si i tvořit život přesně takový, jaký ho chceš. Protože život s dvojplamenem je cesta osobního rozvoje, která nemá obdoby. Je to dar, který máš teď příležitost využít PRO SEBE.

Na této cestě ti, drahý plamínku, můžu pomoci. Přečti si na následujících řádcích jak a vyber si službu, která ti bude sedět nejvíce. Pokud si nebudeš jistý, co je pro tebe vhodné, společně to můžeme probrat při konzultaci zdarma, při které ti podLe tvé situaci doporučím, co by pro tebe byo to pravé.

20 minut konzultace zdarma