Už za pár hodin koučování jsem dospěla k takovým uvědoměním, jako za posledního půl roku ne. Nejlepší je, že se vždycky na každé hodině zaměříme i na konkrétní aktivity, které pomalu ale jistě vedou k mým cílům. Na každé koučování se těším, protože odcházím namotivovaná a s velkým elánem! I když se vždycky všechno nevydaří, ty mi pomůžeš se na každou situaci podívat jako na zkušenost a já se díky tomu přestávám bát dělat chyby.

Míša P.

Milá Aless. Moc Ti chcem poďakovať za založenie skupiny na fb ako aj Tvoj blog. Pomáhaš nám krásne sa zorientovať v tom, čo sa nám momentálne deje. Cesta duševného rozvoja spojená so stretnutím svojho dvojplameňa je zaujímavá, no niekedy náročná na pochopenie, lebo sa vymyká tomu, čo sme doteraz v tomto živote zažili. Tvoja podpora, pomoc a pochopenie sú úžasné a tešia srdce a dušu. Si skvelá, mám Ťa rada 😍

Martina B.

Milá Alessandro, jsi úžasná, inspirující, mladá žena. Děkuji ti, za tvoje stránky, které nejen inspirují, ale také nutí podívat se na věc z jiného úhlu. A hlavně děkuji za tvůj osobní přístup, máš dar vidět, co je očím skryto a tím moc pomáháš.

Markéta C.

Alis, chci ti moc poděkovat za tvoje články a skupinu, protože vidím, že v tom nejsem sama. Mám pocit, jako bys mi mluvila z duše. Ukazuješ nám širší kontext, že ten vztah není důležitý, ale že je důležité na sobě pracovat. Jsi skvělá, pokračuj dál.

Petra K.