Terapie

Sjeď dolů pro podrobnější informace o nabízených terapiích

SRT (spiritual response therapy)

Základem této metody je napojení se na Vyšší Já, které představuje soubor duchovních bytostí s vyšší úrovní vědomí. S jejich pomocí je možné zkoumat a řešit podvědomé a duševní záznamy člověka. 

Prostřednictvím Vyššího Já je možné zjistit, které negativní energie a programy si duše s sebou nese a následně je odstranit. Odstraní se blokující energie, které komplikují život, ale na vědomé úrovni o nich nevíme. 

Negativním zážitkem či traumatem dochází k uložení tohoto záznamu do podvědomí, a to negativně ovlivní naše chování, vnímání reality, prožívání života a neustále si do života přitahujeme stejné, negativní situace. 

Během terapie odstraníme cca 150 programů.

SRT je vhodné pro každého, kdo:

  • si přeje odstranit příčiny svých strachů, hněvu, pocitu bezmoci, zoufalství, žárlivosti či pocitů viny
  • chce odstranit negativní přesvědčení o sobě a o druhých lidech, které má neustále tendence kritizovat
  • se chce zbavit závislosti (v rámci vztahu), lpění, tlaku, netrpělivosti a nervozity
  • se chce zbavit fóbií, úzkostí a panických stavů
  • chce stabilně prožívat pocit radosti, lehkosti a harmonie

Terapie má dvě části. První je cca 60 minut rozhovoru, při kterém jdeme do hloubky, a zjišťujeme příčinu všech negativních emocí, bloků a programů. Druhá část, která trvá cca 90 minut, je samotné čištění. Na to už klienta nepotřebuji. Terapie je proto velice nenáročná, a lze ji provádět i na dálku. Nejdeme do jiných stavů vědomí, ani nic podobného.

Pár ohlasů na tuto terapii:

"Po dvou absolvování srt terapie mohu říci, že pociťuji značnou úlevu. Je také fajn, že i když neumím zrovna situaci či daný problém pojmenovat, je Alessandra velmi nápomocná a dostává se do hloubky. Moc děkuji za tuto zkušenost."

"Ahojte chcem sa v Vami podeliť zažiť s SRT terapiou s Alis. Alis je jeden úžasný človek s veľkým srdiečkom po terapii som zostala úplne vypnutá ale asi 3 hodiny potom sa mi ako keby otvorili oči veci mi zrazu začali krásne zapadať a veľa vecí som pochopila a vnímala zrazu inak (rozsvietilo sa mi )môžem len úprimne zo srdca poďakovať Alis za terapiu a neposlednom rade trpezlivosť ktorú so mnou mala a stále má .Alis je jedna nádherná ľudská bytosť môžem len odporučiť ."

Další reference nalezneš zde

Cena: 2000 Kč

Konstelační terapie

Principem této terapie je kombinace SRT a konstelací, a proto tuto terapii vedou dvě osoby, přičemž jedna vede terapii a druhá je médiem. Jako médium se lze navnímat na klienta, díky čemuž může objevit podvědomé programy a bloky, které jsou hluboce zakořeněné, ale klient si jich není vědom. V konstelaci se bortí bariéra mezi vědomím a podvědomím, a proto je tento způsob velice účinný.

Kromě konstelace na klienta se lze navnímat i na jiné osoby či systémy (duše, ego, vztah apod.), pro ještě lepší účinnost a možnost komplexnějšího léčení klienta, náhled do situace a zlepšení vztahů jako takových.

Tato terapie trvá 90 minut a již v průběhu konstelací terapeutka čistí. Výhodou oproti klasickému SRT je to, že můžeme prozkoumat různé situace a vztahy, zjistit více informací (a právě ty, které jsou klientovi skryté) a dostat se lépe do hloubky. Nevýhodou je, že za tuto dobu nestihneme vyčistit tolik věcí jako u klasického SRT.

Tato terapie je vhodná zejména pro ty, kteří

  • cítí, že v jejich životě a vztazích nejsou věci na svém místě, ale nedokáží je sami pojmenovat
  • nemají nadhled ve své situaci a potřebují se na ni podívat jinak
  • chtějí pochopit souvislosti a posunout vpřed kvalitu svých vztahů

Pár ohlasů na tuto terapii:

"Byla jsem u Terezky na SRT čištění již několikrát a prováděly jsme i konstelace. Musím říct, že mi Terezka moc pomohla. Nebýt jí a jejich schopností, plno věcí bych v životě kvůli svým strachům nezvládla a měla otevřené oči pouze ve světě materialismu. Nejvíc jí jsem ale vděčná za záchranu života svého pejska. Byl vážně nemocný a pořád se mu to vracelo. Stačilo SRT a můj hafík je zase plný života a žije šťastný jako štěně. Takže terapie s holkama doporučuji všema deseti!"

"Moc děkuju.. za pomoc a za skvělý přístup...citim se mnohem lip..popsat slovy nemozne..zázraky mezi nebem a zemi"

Cena: 2000 Kč