Terapie

SRT (spiritual response therapy)

Základem této metody je napojení se na Vyšší Já, které představuje soubor duchovních bytostí s vyšší úrovní vědomí. S jejich pomocí je možné zkoumat a řešit podvědomé a duševní záznamy člověka. Duše má všechny informace o tom, co zažila, uložené v tzv. akašických záznamech.

Prostřednictvím Vyššího Já je možné zjistit, které negativní energie a programy si duše s sebou nese a následně je odstranit. Odstraní se blokující energie, které komplikují život. Často o nich na vědomé úrovni ani nevíme. Stává se, že věříme tomu, že máme spoustu věcí zpracovaných, ale v podvědomí nadále zůstávají a ovlivňují naše chování.

Pokud se energetický tok v těle člověka nějakým způsobem naruší, např. negativním zážitkem či traumatem, dochází k tomu, že toto narušení ovlivní naše chování, vnímání reality a prožívání života. To má za následek vytváření zkreslených představ, strachů, úzkostí, fobií, závislostí, fyzických bolestí, nízkého sebevědomí apod. Člověk se pak dostává do situací, kde je zablokovaný, neví si rady, necítí se dobře, reaguje nepřiměřeně.

Během terapie odstraníme cca 150 programů.

SRT je vhodné pro každého, kdo:

 • si přeje odstranit příčiny strachů
 • chce odstranit hněv, pocit bezmoci, zoufalství, žárlivost
 • chce odstranit limitující přesvědčení
 • se chce zbavit pocitů viny
 • má tendence se kritizovat a posuzovat ostatní lidi
 • má nízké sebevědomí
 • se chce vyrovnat s zážitky z minulých životů
 • se chce zbavit závislosti (ve vztazích a na partnerech), lpění, tlaku (na jakékoliv výsledky)
 • chce opět cítit radost, lehkost a harmonii

Terapie má dvě části. První je cca 60 minut rozhovoru, při kterém jdeme do hloubky, a zjišťujeme příčinu všech negativních emocí, bloků a programů. Druhá část, která trvá cca 90 minut, je samotné čištění. Na to už klienta nepotřebuji. Terapie je proto velice nenáročná, a lze ji provádět i na dálku. Nejdeme do jiných stavů vědomí, ani nic podobného.

Pár ohlasů na tuto terapii:

"Po dvou absolvování srt terapie mohu říci, že pociťuji značnou úlevu. Je také fajn, že i když neumím zrovna situaci či daný problém pojmenovat, je Alessandra velmi nápomocná a dostává se do hloubky. Moc děkuji za tuto zkušenost."

"Ahojte chcem sa v Vami podeliť zažiť s SRT terapiou s Alis. Alis je jeden úžasný človek s veľkým srdiečkom po terapii som zostala úplne vypnutá ale asi 3 hodiny potom sa mi ako keby otvorili oči veci mi zrazu začali krásne zapadať a veľa vecí som pochopila a vnímala zrazu inak (rozsvietilo sa mi )môžem len úprimne zo srdca poďakovať Alis za terapiu a neposlednom rade trpezlivosť ktorú so mnou mala a stále má .Alis je jedna nádherná ľudská bytosť môžem len odporučiť ."

 

Cena: 2000 Kč

Konstelační terapie

Principem této terapie je kombinace SRT a konstelací, a proto tuto terapii vedou dvě osoby, přičemž jedna vede terapii a druhá je médiem. Jako médium se lze navnímat na klienta, díky čemuž může objevit podvědomé programy a bloky, které jsou hluboce zakořeněné, ale klient si jich není vědom. V konstelaci se bortí bariéra mezi vědomím a podvědomím, a proto je tento způsob velice účinný.

Kromě konstelace na klienta se lze navnímat i na jiné osoby či systémy (duše, ego, vztah apod.), pro ještě lepší účinnost a možnost komplexnějšího léčení klienta, náhled do situace a zlepšení vztahů jako takových.

Tato terapie trvá 90 minut a již v průběhu konstelací terapeutka čistí. Výhodou oproti klasickému SRT je to, že můžeme prozkoumat různé situace a vztahy, zjistit více informací (a právě ty, které jsou klientovi skryté) a dostat se lépe do hloubky. Nevýhodou je, že za tuto dobu nestihneme vyčistit tolik věcí jako u klasického SRT.

Tato terapie je vhodná zejména pro ty, kteří

 • cítí, že v jejich životě a vztazích nejsou věci na svém místě, ale nedokáží je sami pojmenovat
 • nemají nadhled ve své situaci a potřebují se na ni podívat jinak
 • chtějí pochopit souvislosti a posunout vpřed kvalitu svých vztahů

Pár ohlasů na tuto terapii:

"Byla jsem u Terezky na SRT čištění již několikrát a prováděly jsme i konstelace. Musím říct, že mi Terezka moc pomohla. Nebýt jí a jejich schopností, plno věcí bych v životě kvůli svým strachům nezvládla a měla otevřené oči pouze ve světě materialismu. Nejvíc jí jsem ale vděčná za záchranu života svého pejska. Byl vážně nemocný a pořád se mu to vracelo. Stačilo SRT a můj hafík je zase plný života a žije šťastný jako štěně. Takže terapie s holkama doporučuji všema deseti!"

"Moc děkuju.. za pomoc a za skvělý přístup...citim se mnohem lip..popsat slovy nemozne..zázraky mezi nebem a zemi"

Cena: 2000 Kč

Objednej se