AKCE A SEMINÁŘE

Na této stránce nalezneš přehled všech akcí na červen 2018 včetně možnosti se přihlásit. Svoje místo si zarezervuj přihlášením přes kontaktní formulář a úhradou částky na účet. Všechny akce se platí na totožný účet, a to: 1537975013/3030 (do zprávy pro příjemce uveď název akce a datum)

Všechno a všichni jsme stvořeni z bezpodmínečné lásky a kolektivně se všichni do této vibrace postupně posouváme. Vždycky všechno ale začíná u nás a naší prací na sobě. Na tomto semináři si řekneme, co je to vlastně bezpodmínečná láska, s čím souvisí, proč je důležitá a proč je zároveň těžké ji žít v reálném životě. Uděláme si 3 - 4 praktická cvičení, která ti pomůžou se do této vibrace posunout a budeme také mluvit o tom, jak se v tom udržet napořád.

 

Tento seminář je vhodný pro ty, kteří

  • chtějí žít ve vnitřní harmonii a být šťastni za každých okolností
  • mají problémy v mezilidských vztazích
  • chtějí pochopit praktickou podstatu bezpodmínečné lásky
  • chtějí se stát nejlepší verzí sebe sama

Datum konání: 26.6. úterý 18:00 - 20:00
Místo konání: Římská 31, Praha 2 - Vinohrady

Tento seminář bude i formou živého vysílání, proto se lze připojit i online.

Cena: 700 Kč předem na účet

Skupinové konstelace jsou nástrojem pro nahlédnutí pod pokličku do různých situacích, vztahů, zdravotních problémů či dořešení problémů i s mrtvými osobami, kterým jsme nestihli říct to, co jsme potřebovali. Zároveň nám umožňují pochopit různé vzorce a lekce z bývalých či současných vztahů nebo z rodiny tak, abychom byli schopni ukončit karmické cykly a vymanili se z nechtěných a nepříjemných situací navždy.

U dvojplamenů se lze navnímat na duše, na sjednocení, na ego, na karmu atd. pro lepší pochopení toho, co je potřeba si zpracovat, abychom se přiblížili do sjednocení (nejen) se sebou.

Konstelace jsou vhodné pro ty, kteří

  • chtějí získat vnitřní vhled do své (vztahové) situace
  • chtějí pochopit svoje lekce a posunout se vpřed
  • se chtějí inspirovat příběhy a lekcemi jiných lidí

Termíny:
Osobně
16.6. neděle v Praze od 16:00
Místo konání: Římská 31, Praha 2 - Vinohrady

Online

20.6. středa 18:00 - 20:00
29.6. pátek 17:00 - 19:30

Cena: 500 Kč předem na účet