„Karma je zdarma“ aneb úvaha o zrcadlení a zákonu přitažlivosti ve spojení s dvojplameny

Karma je zákon příčiny a následku. Jednoduše lze říct, že to, co někomu dáme nebo uděláme, nám vrátí zpátky. Je to zároveň zákon rovnováhy, splátka dluhu, dá se říct. Můžeme mít pozitivní karmu i negativní karmu.

Jako duše jsme si do různých inkarnací přišly vyzkoušet různé věci. Pokud se dané úkony opakují, stávají se z toho karmické vzorce, které sídlí v záznamech naší duše. Jak to funguje, jsem popsala v tomto článku: http://www.zivotsdvojplamenem.cz/2018/07/19/leceni-dvojplamenu-karmicke-vzorce-1-dil/

Karmické vzorce lze rozpoznat, vymanit se z nich a karmu tím ukončit. Problém je, že pokud vytváříme negativní karmu (ačkoliv z pohledu jednoty neexistuje dobré a špatné, pachatel a oběť atd., ale pořád jsme ve fyzické realitě, kam jsme si přišli vyzkoušet dualitu, a je tak k tomu potřeba přistupovat), a tím i karmické vzorce, vytváří se různé typy zranění. Základními zraněními duše jsou: zrada, křivda, ponížení, odmítnutí a opuštění.

Zbytek článku nalezneš zde

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *