Proč jsem učinila rozhodnutí přejít na Patreon a co z toho získají členové komunity?

Ahoj plamínci, včera v komunitě proběhlo online živé vysílání, kde jsem nastínila nový směr komunity a toho, jakým způsobem chci pracovat s lidmi. A to je i přechod na platformu Patreon, kterou najdeš zde.
Ve zkratce jde o to, že od tohoto momentu část mé tvorby (články, videa a živá vysílání) budou přístupná pouze těm, kteří si zaplatí členství na této platformě. Ale neděste se, částky jsou z mého pohledu velice symbolické. Je to spojené i s tvorbou nových komplexních programů a poskytováním i nového typu služby (individuální channelingy zaměřené na vaší konkrétní situaci na pravidelné bázi 2x nebo 4x do měsíce)
Komunitu jsem vytvořila se záměrem vypsat ze svých bolístek s dvojplamenem a sdílet zkušenosti z této cesty, které tehdy byly již šestileté. Tehdy jsem netušila, co z toho vznikne, ani že se z toho vyklube moje poslání. Vlastně jsem to netušila až do letošního jara, kdy už komunita běžela tři čtvrtě roku. 😀
Ale dostala jsem se k SRT, moje cesta k fyzickému sjednocení s dvojplamenem jela na plné obrátky, a každé uvědomění, každý krok vpřed, jsem sdílela s vámi pomocí článků, videí a pak jsem se začala věnovat i individuální práci s vámi.
Během posledních 6 měsíců, kdy jsem takto pracovala, jsem si uvědomila, že je potřeba s lidmi pracovat na dlouhodobější bázi, že jedna terapie nebo sezení nestačí. Proto jsem začala dělat kurzy Soul Spiritual Healing, kde lidem předávám nástroj a přesné postupy, které používám já při mém léčení.
Jenže poslední měsíc mě to tlačilo hlouběji a dál. Cítila jsem, že je potřeba udělat nějakou změnu, začít s lidmi pracovat ještě trochu jinak, ale chyběla mi vize, kterou jsem si ale pojmenovala.
Chci lidem pomáhat k osvobození jejich duše, k plnému využívání jejich potenciálu a k transformaci jejich vědomí z 3D do 5D.
Co to znamená? Všude se říká a píše, že je potřeba přestat lpět na našem dvojplamenu, pustit to a zaměřit se na sebe. A já to do vás hustím celý ten rok taky. 😀 Ale jde o to se dostat až na úroveň duše, osvobodit duši z těch okovů a řetězů, aby se mohla projevit ve své vlastní síle a autenticitě. A to je transformace, která se nestane ze dne na den. Mně se to po desítkách pokusech podařilo až po 7 letech, co na této cestě jsem. Ale to z toho důvodu, že jsem nevěděla to, co vím dneska, neměla jsem ty zkušenosti a techniky, které mám dnes, a které chci předávat vám.
V momentě, kdy osvobodíme duši, můžeme plně přejít k využívání jejího potenciálu, protože ta mrkvička na klacíčku, kterou je náš dvojplamen, už nás přestane zajímat, a veškerá energie, čas a pozornost, kterou jsme mu věnovali, najednou zůstane v našich rukách a můžeme ji využít pro náš rozvoj a pomoc ostatním lidem skrze naše poslání.
Poslání je také něco, k čemu chci lidi dovádět. Před dvěma lety jsem se rozhodla vydat se na profesní dráhu kouče, právě i se záměrem pomáhat lidem k tomu najít jejich smysl, jejich PROČ, tedy v naší terminologii jejich poslání.
To, proč přecházím na Patreon, má několik důvodů:
  • Chci s vámi sdílet naprosto všechno, co mně pomohlo dostat se do bodu, ve kterém se nacházím, tedy veškeré know-how a techniky, pomocí článků a videí. Věnovala jsem tomu ale spoustu času, energie, pozornosti a slz. 😀 A nemůžu to všechno sdílet, aniž bych viděla, že o to mají lidé skutečně zájem a váží si toho, čehož lze docílit tím, že věnujete alespoň symbolickou částku (přístup ke všem článkům a videím získáte příspěvkem 5 dolarů měsíčně, což jsou třeba 4 piva v hospodě).

 

  • Moje poslání tkví i v tom sdílet naprosto všechny detaily ze své cesty s vámi, a nechci to dělat zcela veřejně.

 

  • Jak jsem zmínila výše, chci s lidmi pracovat dlouhodobě, protože to mi dává smysl a můžeme se skutečně někam dostat. Proto jsem vytvořila komplexní programy, za velice výhodné ceny tak, aby to bylo co nejvíce dostupné, a zároveň jsem naplnila tento záměr dlouhodobé spolupráce.

 

  • Chci vytvořit uzavřenou komunitu lidí se stejným záměrem, kde budeme všichni moci bezpečně sdílet, a bude tam mnohem méně členů. V této komunitě budu dělat pravidelná živá vysílání na různá životní témata, která se týkají jak dvojplamenné cesty, tak ale i poslání a všeho s tím spojeného.

    Bude to jízda, už teď mám spoustu inspirace na články, videa a živá vysílání, a těším se, až je budu spolu s vámi realizovat. Moje motivace jste totiž vy a bez vás bych nikdy nedošla tam, kde jsem. Vaše zpětná vazba na práci se mnou, na moje články a videa mi dává sílu a chuť postupovat dál a dát vám ze sebe to nejlepší, abyste se mohli raketově posouvat.

Takže to, co získáte přidáním se na tuto platformu, je komplexní péče, spousta praktických informací a bezpečné místo, kde budete moci sdílet vaše úspěchy, ale i trápení. A kdoví, třeba to za nějakou dobu budete vy, kteří si vytvoří svou vlastní komunitu spojenou s vaším posláním. :-)))
Těším se na naši společnou cestu!
Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *