Léčení dvojplamenů – karmické vzorce (1. díl)

V tomto seriálu bych chtěla započít sdílení důležitých faktorů pro kompletní vyléčení dvojplamenů. V dnešním díle se zaměřím na karmu, karmické zátěže a vzorce, a jejich významu.

Karma není pouze zákon příčiny a následku. Karmu vnímám jako neustálé opakování určitých situací napříč všemi inkarnacemi. Z mé praxe s klienty vím, že pozemských inkarnací zde máme mezi 2 000 – 9 000. Což už samo o sobě evokuje, že jsme tu zažili opravdu všechno, byli jsme ve všech možných rolích – byli jsme hodní, byli jsme zlí, byli jsme žebráci, ale i králové.

Často negativní situace, při kterých vznikají traumata a zranění, vyústí v programy, které se nahrají do našeho podvědomí, a my fungujeme na jejich bázi, aniž bychom o tom měli sebemenší tušení. To, co vede nás, ale i naše protějšky, k určitému chování a reakcím, jsou pouze reakce na tyto podvědomé programy. Máš např. problémy s nevěrou ve vašem (a nejen v něm) svazku s dvojplamenem? Věz, že se vám tohle neděje poprvé a ve spoustě minulých životů jsi to byl právě ty, který byl oním nevěrníkem. Dvojplameny nejen že dokonale zrcadlí naše zranění jako taková, ale zrcadlíte si i vzájemná zranění z minulých životů.

Každý blok, každý zásek, každý problém a každá bolest má příčinu právě tam. Musíme si uvědomit, že i s naším dvojplamenem jsme se zde inkarnovali do různých rolí – rodiče a děti, sourozenci, nepřátelé, král a poddaný, vrah/násilník a oběť apod. Veškeré negativní pocity, které vůči němu chováme a které postupně vylézají napovrch, mají příčinu v nějakém konfliktu či traumatickém zážitku, který jsme prožili právě v těchto rolích.

Mozek funguje jako počítač. Podvědomí slouží jako disk, na který se nahrávají programy. Kapacita podvědomé mysli je 90 %, vědomé pouze 10 %. Proto fungujeme na bázi návyků, protože kdybychom měli dělat vědomě každý úkon, tak z toho zešílíme. Nemáme ani možnost nahlédnout kompletně do našeho podvědomí, protože těch programů je tam tolik, že by to naše vědomá mysl nestačila zpracovat. I z tohoto důvodu si nelze pamatovat všechny inkarnace, protože na to jednoduše nemáme kapacitu.

Pokud mám uvést příklad od nás, tak zhruba od loňského podzimu do letošního jara ve mně začal narůstat pocit, že jsme naprosto odlišní, a i kdybychom stokrát chtěli, náš vztah prostě prakticky nemůže fungovat. Vtipné je to (a to je právě to zrcadlo zranění), že všichni mí předchozí partneři byli téměř odlišní ode mě, ale v tomhle nikdy problém nebyl.

Pouze u nás jsem to vnímala jako zcela nepřekonatelnou překážku. Nerozuměla jsem tomu, protože vím, že dvojplameny jsou v jádru totožní a spousta lidí v komunitě sdílí, jak jsou i „ve hmotě“ se svým dvojplamenem stejní. Bylo mi to líto a zároveň mě to rozčilovalo.

Mně to skvěle zrcadlilo i vnímání mojí (nízké) sebehodnoty, protože jsem si myslela, že já nejsem ta dokonalá, já to dělám špatně a já bych se měla co nejvíc přizpůsobit (to bylo ještě v období, kdy jsme byli ve vztahu).

Nakonec jsem přišla na to, že v jedné inkarnaci mě můj dvojplamen zradil takovým způsobem, že jsem odpřísáhla, že už nikdy nechci být stejná jako on (a že se s ním už nikdy nechci sjednotit 😀 ). To vedlo k tomu, že jsme se nakonec ve většině případů inkarnovali v rolích, kde jsme byli naprosto odlišní, a to podporovalo tento karmický vzorec. Měli jsme také díky tomu minimum partnerských inkarnací, což je také mezi dvojplameny neobvyklé.

Na tomto příkladu je krásně vidět to, jakým způsobem nám tyto programy zkreslují vnímání reality. Situace je vždy jedna a tatáž, ale její vnímání je pouze o tom, jak se na ni díváme my. Sklenice je naplněná přesně do poloviny, ale jestli ji budeme vnímat jako z půlky plnou či prázdnou, je právě o našem vnitřním nastavení, které vychází z těchto programů.

 Programy v mysli -> Myšlenky -> Naše vnímání reality -> Reakce a chování -> Kvalita vztahů

Důležité je ale zmínit to, že nejde jen o naši karmu s dvojplamenem, ale v našem životě můžou být jiné klíčové osoby, se kterými potřebujeme zpracovat karmu a pochopit naše zranění, abychom vůbec měli možnost se s dvojplamenem sjednotit.

Pro mě osobně byl nejdůležitějším člověkem pro zpracování karmy můj aktuální partner, který je navíc z rodiny mé duše. Měli jsme tady 900 partnerských inkarnací a v momentě, kdy jsem zpracovala vše mezi mnou a mým plamenem, začaly lézt všechny ty programy mezi námi. Bylo to pro mě mnohem víc náročné a bolestivější si zpracovat traumata s ním, než s mým plamenem.

Další příklad je má klientka na terapii, která má svůj dvojplamen a jsou ve vztahu (ale zatím ne sjednocení). Pro ni je zase klíčová její maminka, která byla ve většině inkarnací v rolích jejího partnera, a během terapie jsme byly schopné společně identifikovat klíčové body, které se v jejím vztahu s maminkou ukazovaly, ale mohly začít dělat potenciálně problémy v jejím vztahu s dvojplamenem.

Karmu tedy vnímám spíš jako zrcadlo právě těchto událostí, které se nám přihodily v minulých životech. Je pravda, že něco je opravdu potřeba si odžít s těmi lidmi ve hmotě, ale dle mého názoru a zkušenosti jde spousta věcí vyčistit a tím urychlit zpracování karmy v těchto klíčových vztazích.

Karma se ale neprojevuje pouze naším vnímáním a reakcemi na určité situace, ale my si tyto situace neustále přitahujeme (protože vše je o energii a o zákonu přitažlivosti), Já si neustále do vztahů nějakým způsobem přitahovala nevěru – ať už jsem byla nevěrná já, nebo mi byl nevěrný partner (nebo se k tomu schylovalo).

Pro tvou vnitřní jednotu (a následně sjednocení s dvojplamenem) je esenciální všechny tyto věci nejen pochopit, ale hlavně tyto programy kompletně odstranit, protože budeme mít tendenci se podle nich opakovaně chovat a tyto situace opakovaně přitahovat. Tyto negativní programy nás totiž nejen že udržují v egu, ale také nám neumožňují se kompletně ustálit ve vibraci bezpodmínečné lásky. Nechci tvrdit, že je potřeba vyčistit úplně všechno, ale ty podstatné věci ano.

Dnes proto vnímám jako dar, že před sjednocením můžeme procházet různými karmickými (či jinými) vztahy. I tyto nám toho mohou spoustu ukázat, odzrcadlit a nemusíme si to protrpět s naším dvojplamenem. Všechny tyto vztahy jsou přípravou na vztah-sjednocení s ním, které nebude možné, pokud nebudeme na všech úrovních ve vibraci bezpodmínečné lásky, a ba co víc – je potřeba to opravdu žít v reálném životě – přistupovat tak k sobě a ostatním lidem.

Nic není náhoda a vše, co se ti v životě děje, má svůj obrovský smysl. Nejde jen o zpracování karmy jako takové, abychom byli „čistí“, ale umožní ti to najít všechny puzzle, dát je dohromady, a dostat se do životní pozice, kterou si tvá duše naplánovala. Není to pouze o sjednocení s dvojplamenem, ale je to o tom uvést svůj život do kompletní rovnováhy ve všech oblastech života. Zpracování karmy je jeden z klíčů na této cestě.

Jelikož jsem dostala „poptávku“ na video o zrcadlení, brzy ho natočím s praktickými příklady, jak zrcadlení využít právě pro identifikaci karmických vzorců.

Pokud cítíš, že jsou v tvém životě (více než) nekomfortní situace, které se ti neustále opakují, a chceš jim jednou provždy zatnout tipec, ráda ti s tím pomohu formou SRT léčení, jehož popis nalezneš zde.

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *