O čem je SKUTEČNĚ cesta dvojplamenů?

V tomto článku bych chtěla opět připomenout a vyzdvihnout pár důležitých věcí, které je potřeba si uvědomit na cestě s dvojplamenem. Bude to dlouhé, takže se doporučuju pohodlně usadit a vzít si třeba popcorn. ?

Já sama jsem na této cestě 7 let (rok 2011), a z toho jsem 6 let procházela všechno ve fyzické realitě, bez toho, aniž bych měla jakkoliv rozvinutou spirituální technologii a měla k dispozici informace, které mám dnes. Nejsem na této cestě zdaleka nejdéle ze všech lidí, jejichž příběhy se ke mně dostaly, ale ani ne tak krátce, jako jiní.

Ať už jsem za tu dobu vědomě chtěla či nikoliv, okolnosti mého života a interakce s mým dvojplamenem mě přiměly na sobě začít opravdu tvrdě pracovat. Moje primární motivace ale nebyla vztah s ním, nýbrž to, abych se dostala z vlastních problémů, pochopila a poznala sama sebe a žila takový život, po kterém toužím. Plný štěstí, radosti, lásky, harmonie a hojnosti ve všech oblastech.

Musela jsem se ale postavit všem svým temným stránkám a padnout na nejhlubší dno, abych dokázala znovu-objevit světlo v sobě a to, jaké jsou moje talenty, dary a poslání.

 

Domluva dvojplamenných duší je taková, že – mužská část plamene – nám obrátí život naruby takovým způsobem, aby nám – ženám – toto bylo umožněno. Je to z toho důvodu, že v současné době transformace planety, je důležitý vzestup ženské energie (aby na planetě zavládla rovnováha), a proto jsme my, ženy, ty, které to ve fyzické realitě táhnou vpřed. My se musíme vyléčit jako první, abychom pak mohly léčit i muže. Proto jsou zpravidla muži ti „spící“, ti, kteří „nic nedělají“ a ti, kteří od nás utíkají.

Duše využívají blízkost (první pokusy o vztah či „nahlédnutí do ráje“), aby ženy měly neustálou motivaci jít po této cestě vpřed a nikdy je to nepustilo. Je to taková mrkvička na klacíčku, za kterou se neustále honíme, a nedokážeme ji chytit. A tak jsme většinu času ve fázi odloučení. Jenže ta je nesmírně důležitá a je to ten největší dar. Proč? Protože, přiznejme si, že kdybychom byli s našimi dvojčaty v harmonickém vztahu od začátku, nedonutilo by nás to na sobě pracovat, nevymanili bychom se ze starých, zajetých vzorců 3D vztahů a nebyli bychom na cestě osobní a duchovní transformace.

3D vztahy jsou o tom, že se navzájem „potřebujeme“. Lepíme si vzájemně naše rány a zranění, podléháme často závislosti na našich partnerech a často jsme s nimi z „rozumových“ důvodů, ač se o lásce už nedá dávno mluvit. Tohle dvojplamenný vztah netoleruje. Vztah dvojplamenů (a také „divine soulmates“) je 5D vztah. To znamená, že spolu chceme být, ale ve skutečnosti se nepotřebujeme. Jsme celiství sami o sobě a nepotřebujeme se doplňovat v klasickém pojetí. Vzájemně tvoříme a naší energií svítíme ostatním – léčíme je, inspirujeme je, otevíráme jim srdce a jsme spolu prostě a jednoduše z radosti a lásky.

Co to vlastně znamená stát se celistvými? To, že vytvoříme vnitřní partnerství sami se sebou. Dáváme si vše, co bychom jinak požadovali od našich partnerů. Přijímáme sami sebe takové, jací jsme. Chápeme, že jsme součástí jednoty a jsme dokonalí, jak s našimi světlými stránkami, tak s našimi temnými stránkami. Boříme oddělenost od sebe, propojujeme se se všemi našimi aspekty, a tím pádem se boří i iluze oddělenosti od celku.

Pokud dosáhneme takového stavu, sami jsme ve fázi tvoření, náš život je přesně takový, jaký ho chceme mít, a partnera (tedy potenciálně náš dvojplamen) máme proto, abychom vytvořili něco víc.

Dvojplameny pracují jako TÝM. Ač to ve fyzické realitě nevypadá, je to tak. Je to takhle domluvené a je to zcela účelové. Účelem této cesty není trpět, ale přes utrpení identifikovat veškerá naše zranění, vyléčit je, poznat naši skutečnou podstatu a dostat se do vlastní síly a tvoření. To je ten akt lásky, který nám tímto naše protějšky projevují. Utrpení je pouze reakcí na to, že v našem podvědomí sídlí veškerá traumata, a to jak z tohoto, tak i z minulých (alternativních) životů. Neubližují nám záměrně, chovají se pouze tak, aby nám všechna tato traumata a zranění odzrcadlili.

Vše, co se nám děje, jak s našimi protějšky, tak ale i s jinými lidmi, není nic, co nemůžeme zvládnout. Každá výzva i překážka je právě tak těžká, jak ji v aktuální chvíli potřebujeme pro náš růst, a zároveň taková, abychom ji byli schopni zvládnout. Cesta dvojplamenů je tedy o tom dostat se do vlastní celistvosti, objevit naše poslání, získat zpět svou sílu, dostat se do vibrace bezpodmínečné lásky a stát se SPOLUTVŮRCI (tedy vymanit se z mentality oběti, která je také pouhou iluzí).

Božské načasování neexistuje, my můžeme naši cestu vědomě a naším úsilím aktivně ovlivňovat. Božské načasování je pouze energetický soulad s tím, co si do života chceme přitáhnout, což je samozřejmě i vztah s dvojplamenem. Fyzický vztah je možný, je to ale až ta třešnička na dortu.

 

Chystám se vytvořit seriál o vnitřních zraněních a „sabotérech“, kteří živí naše ego tak, aby ses mohl/a skutečně na této cestě posouvat a dostal/a jsi k ní ty potřebné klíče v Patreon komunitě.

Je tedy na tobě, jestli chceš k této cestě přistoupit aktivně a vytěžit z ní pro svůj život maximum, nebo zůstat v roli oběti a dál se trápit, což opravdu není potřeba.

Pokud toužíš po individuální péči a zorientovat se ve své situaci, kontaktuj mě přes fialové tlačítko dole na stránce.

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *