T-Talks: Na co často zapomínáme na cestě s dvojplamenem

Cesta k našemu dvojplamenu je náročná a zdlouhavá. Jak stoprocentně poznáš svůj dvojplamen? Když si přeješ, aby to tvůj dvojplamen nebyl. Ale on tu je, a je to naše nejbližší bytost ve vesmíru. Je to to nejhorší a zároveň nejlepší, co nás v životě mohlo potkat. Buď to můžeš brát jako utrpení a boj o někoho, kdo ti zrcadlí tvou bolest a přináší do života jen kopance a zklamání, nebo to můžeš brát jako největší dar, který ti přišel do života. Potkat svůj dvojplamen je jednou z největších výzev, kterou můžeme dostat

Je to počátek cesty sebepoznání, návratu k sobě a rovzpomenutí si na to, kdo doopravdy jsme. Nejtěžší na této cestě je čelit svým strachům, egu a traumatům, které nám naše duševní dvojče dokonale zrcadlí. Je potřeba si také uvědomit, že dvojplameny nejsou tradiční romantický vztah, který známe z 3D. Staré vzorce tu neplatí a logika zde nemá žádné místo. Je to duchovní – 5D – vztah nové doby, kde není prostor pro ego a držení se v nízkých emocích.

Překlenout se přes tuhle fázi a všechno to zpracovat trvá dlouho, a díky tomu na všechno tlačíme a jsme netrpěliví. Situace není taková, jakou bychom si přáli, naše očekávání se znovu a znovu přeměňují ve zklamání a utrpení. To proto, abychom se naučili, že život a lidi nemůžeme kontrolovat, ale pouze ovlivňovat. Také to, že všechno má svůj čas, jako když dozrává ovoce, aby bylo dobré a šťavnaté. Je potřeba zahodit vzdušné zámky, a přehnaná očekávání, přestat na všechno tlačit a nejprve najít cestu k sobě a své vnitřní jednotě. Musíme se naučit milovat sami sebe a dát sobě to, co chceme po našem dvojplamenu. Cokoliv chceme po něm je to, co my nedáváme sami sobě.

Taky si uvědom, že tvoje duše si tento život nalajnovala a vybrala i se všemi zkouškami a výzvami, kterým aktuálně čelíš. Je to proto, aby si zajistila co největší duchovní růst a rozvoj. Dvojplamen je náš učitel – přísný a nekompromisní. Vytahuje z nás maximum, abychom poznali to nejhorší a nejlepší v sobě, abychom spatřili naši vlastní temnotu a světlo. Často si sama říkám, že už nemůžu dál, a v ten moment dostanu další výzvu, aby mi to ukázalo, že zdaleka nejsem na svém potenciálu. 🙂

Všechno je jak má být a všichni směřujeme ke stejnému cíli. Někdo pomaleji, někdo rychleji. Ale cíl je jasný a u všech stejný. Jednota a bezpodmínečna láska, která nezná hranic.

“Najdi v sobě světlo, a to světlo rozzáří tvůj život.“

S láskou,

Terka

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *