Fialový plamen St. Germaina – co umí a jak mi zachránil duši

St. Germain je mistr alchymie posvátného fialového plamenu svobody a světového vzestupu. Spolu se svým dvojplamenem, lady Portia, bohyní spravedlnosti, je zástupcem věku vodnáře. Je zástupcem svobody, zatímco Portia je zástupcem spravedlnosti a příležitostí. Saint Germain and Portia přinášejí svobodu, spravedlnost, smilování a celkově transformaci životní energie pro vzestup nové civilizace.

Fialový plamen je esencí jednoho ze „Sedmi paprsků“. Stejně jako sluneční paprsek procházející hranolem se rozloží na sedm barev duhy, tak i spirituální světlo se manifestuje jako sedm paprsků. Každý paprsek má specifickou barvu, frekvenci a kvalitu božského vědomí. Fialový paprsek je znám jako sedmý paprsek.

Když jej ve jménu boha vzýváte, sestoupí jako paprsek spirituální energie a rozhoří se do spirituálního plamene ve vašem srdci jako soucit, odpuštění, spravedlnost, svoboda a přeměn

Saint Germain je znám jako pán Sedmého paprsku. Vždy, když se k němu modlíme, nám přináší mnoho darů ducha – svou radost, diplomacii a kreativitu. Může nás inspirovat svými inovacemi ve vědě, literatuře, náboženství, řízení, filosofii, vzdělání, léčitelství, alchymii a jiných oborech.

Fialový plamen pracuje tak trochu jako mýdlo. Mýdlo odstraňuje špínu z vašich šatů tak, že použije pozitivní a negativní náboj atomů. Funguje to proto, že každá jeho molekula má dvě strany – stranu, která je přitahována špínou a stranu, která je přitahována vodou. Špínu milující strana přitahuje špínu, stejně jako magnet přitahuje sponky na papíry, když je tažen přes krabičku, kde sponky leží. Vodu milující strana přitahuje vodu, která s sebou špínu odnese.

Lidé pozorují spirituální i fyzický rozdíl, když používají fialový plamen. Ale co se skutečně děje, když opakujeme slova prohlášení o fialovém plameni?

Každý z nás má 13 (18) těl, která tvoří obaly naší duše: fyzické tělo, které vidíme a kterého se můžeme dotýkat a jemnohmotná těla, která obsahují naše přání, tužby, emoce, vědomou mysl, vzpomínky na naše minulé životy atd. Fialový plamen pracuje s těmito těly tak, že mění stupeň jejich vibrace.

Mistři nám říkají, že jsou-li naše fyzické a naše spirituální těla zahlcena negativní energií a karmou, zpomaluje to vibrace elektronů v našich jemnohmtných tělech. My pak začínáme rezonovat více s negativitou a méně s čistou kosmickou energií, která přichází z naší Božské podstaty.

Fialový plamen přeměňuje všechno negativní, co je uloženo kdekoli ve vašem spirituálním nebo fyzickém bytí. To zahrnuje vše od jadérek nenávisti k sobě samému, až po fyzikální viry. Když fialový plamen začne pracovat, prochází ucpanými prostory mezi elektrony a atomovými jádry. Vytěsňuje tyto částečky husté substance vašeho těla a rozpouští je. Tento proces přeměňuje negativní energii na pozitivní a obnovuje její přirozenou čistotu.

Moje zkušenost

Účinnost fialového plamenu jsem zkoušela už v zimě 2017, kdy jsem na sobě začala aktivně duchovně pracovat. V meditaci jsem do své tělo nechala prostupovat fialovým plamenem a okamžitě jsem cítila, jak mnou proudí neuvěřitelné množství energie, a jako kdybych šla vibračně nahoru. Neměla jsem v tom konkrétní záměr, ale nechala jsem to prostě proudit.

V současnosti se ke mně St. Germain vrátil v momentě, kdy jsem cítila, že moje duše už tu nezvládá být a nechce být vůbec. Musela jsem ji přes SRT metodu dát do hybernace, abych dokázala normálně fungovat a žít, protože ty stavy byly absolutně k nevydržení. Cítila jsem paniku v duši, dostávalo mě to do deprese a do stavu, kdy jsem cítila, že absolutně nic nemá v životě smysl.

Cca týden jsem měla duši v hybernaci, ale začala jsem se cítit trochu jako robot a prádzná nádoba. Přišlo mi vnuknutí využít fialový plamen od St. Germaina a vyzkoušet, jestli mi s mou bolavou duší nepomůže. Začala jsem vpouštět fialový plamen do svojí duše se záměrem uklidnění, transformace všeho negativního, propuštění všeho, co mi neslouží a nastavila jsem si také, aby si moje duše užívala všeho pozemského.

Tentokrát jsem to dělala i s pomocí Vyššího Já a kyvadla, tudíž jsem nešla ani do meditace. Když jsem proces dokončila, cítila jsem okamžitě úlevu a jako by mě to energeticky vystřelilo. Po chvíli jsem se zeptala VJ (přes kyvadlo), jestli mám svou duši probudit. Udělala jsem to, cítila jsem, jak je duše vzhůru a jako by si někde lítala. 😀 Od té doby jsem naprosto v pohodě a cítím se zase skvěle. Aplikovala jsem fialový plamen i do svých čaker, abych celý proces podpořila.

St. Germain se mnou neuvěřitelně rezonuje a chystám se fialový plamen aplikovat i při všech terapiích s klienty, protože věřím, že to bude mít ještě větší efekt a účinek. Jak ho můžete využít i vy sami?

Vyslovte tuto modlitbu:

„Ve jménu milované mocné vítězné přítomnosti Boha, JÁ JSEM ve mně a v mém velmi osobním vlastním Já milovaného Svatého Krista, volám milovaného svatého Germaina a anděly sedmého paprsku. Žádám vás o _________. Žádám, aby se moje volání rozmnožila a sloužila jako pomoc všem duším na této planetě, která jsou v nouzi. Děkuji vám a přijímám toto v tuto hodinu plné moci podle Boží vůle.“

Opakujte několikrát po sobě, intuitivně tolikrát, jak budete cítit, že to potřebujete.

Zdroj:
https://www.mojiandele.cz/fialovy-plamen/

Saint Germain

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *