Všichni se vyvíjíme a s tím i tento projekt. Co tě s námi čeká nového?

Ahoj plamínku,

tento článek bych chtěla pojmout trochu netradičně. Projekt / komunita Život s dvojplamenem vzniknul 9.7.2017, tedy cca před 8 měsíci. Za tu dobu jsem ušla neuvěřitelný kus cesty, potkala úžasné lidi, kteří se mnou tuto cestu sdílí, a můžeme se společně rozvíjet a pomáhat si. Jsem také hrdá na vývoj členů naší komunity, u kterých posuny vnímám také velice silně.

Na tento nápad mě přivedlo moje vlastní trápení, ale zároveň tehdy téměř šestileté zkušenosti, které jsem do té doby posbírala. Posunula jsem se do jednoty se sebou a můžu říct, že v tuto chvíli dochází k dolaďování posledních niancí. Posledních? Ano, posledních v rámci mého vnitřního sjednocení se sebou samou.

Lze těžko slovy popsat, co všechno mi to přineslo (to lépe popíšu v nějakém videjku), nicméně, pokud bych to měla popsat pár slovy, tak asi absolutní štěstí v mém životě a spokojenost se sebou samou. Dnes svůj dvojplamen nevnímám jako svůj protějšek, ale my jsme dvojplamen. Je to ale pořád jen nějaký specifický atribut, který se pojí ke stáří naší duše a toho, jak se při našem zrodu věci / duše vyvíjely.

Dnes vím, že ne všichni jsou dvojplamen, ale není to vůbec potřeba. Znám spoustu lidí, kteří jsou na spirituální cestě, dvojplamen nemají a ani ho ke svému vývoji nepotřebují. Začínám ale vnímat jako velice důležité se věnovat právě těmto lidem a podávat jim pomocnou ruku různými způsoby.

Jsem multidimenzionální zprostředkovatel osobního rozvoje

Jsem koučka a terapeutka a u těchto přístupů kombinuji právě to, co se projevuje ve hmotě, zároveň sahám ale i po spirituálních metodách, protože všechno je propojené. Spiritualitu jsem vždy brala jako prostředek k neustálému zlepšování mého života.

Dnes i při terapiích těžím zejména ze zkušeností z koučování, jelikož se svými klienty řešíme vývoj jejich osobnosti a identity, jejich limitující přesvědčení, ale také strategie, jak dosáhnout cílů. Jenže ty jsou ve finále to druhořadé. Správná strategie totiž vychází z toho, jací jsou, jaké mají nastavení a přes jaký filtr koukají na svět.

Když znají sami sebe, vědí, v čem si stojí v cestě, ale zároveň znají své silné stránky a talenty, strategie přijde ruku v ruce s tím. Zmiňuji to z toho důvodu, že mám takovou zkušenost, že když s lidmi pracuji na vývoji jejich osobnosti, je to to nejsilnější a nejhodnotnější, co jim můžu dát.

Zjistila jsem ale, že právě spirituální technologie je to, co nás dokáže raketově posunout právě k těm cílům ve hmotě. Můžou být jakékoliv – skvělá kariéra a dělat to, co vás baví. Zlepšení vztahů, komunikace a přitáhnutí si těch správných lidí do života, kteří nám ho budou obohacovat a dělat ho krásnější.

No, a v neposlední řadě také ke sjednocení s dvojplamenem. Protože to je to, k čemu všechny dvojplameny směřují, a je jedno, zda to bude v této či jiné inkarnaci. Je ale otázkou, zda chceme na toto čekat, nebo brát život jako zábavnou hru, kterou hrajeme podle vlastních pravidel, a skutečně si to všechno užít a vytěžit z toho maximum.

Nový název, „nové“ zaměření

Název nevypovídá pouze o tom, že chceme pomáhat dvojplamenům, ale reprezentuje to to, o čem tato cesta je – o našem vlastním vývoji. S kamarádkou (a zároveň duševní sestřičkou) Terkou cheme pomáhat pomocí SRT (spiritual response therapy), konstelací a individuálních konstelačních terapií právě k vašemu rozvoji po všech stránkách.

Máme s těmito metodami vynikající zkušenosti a hlavně je skvělé to, že váš vývoj nesmírně urychlí a změny vidíte okamžitě.

SRT – zázrak na počkání (?)

SRT je metoda odlišná od většiny používaných způsobů alternativních terapií. Jejím základem je napojení se na Vyšší Já, které představuje soubor duchovních bytostí s vyšší úrovní vědomí. S jejich pomocí je možné zkoumat a řešit podvědomé a duševní záznamy člověka. Duše má všechny informace o tom, co zažila, uložené v tzv. akašických záznamech. Prostřednictvím Vyššího Já je možné zjistit, které negativní a škodlivé energie a programy si duše s sebou nese, a následně je odstranit.

Často o nich na vědomé úrovni ani nevíme. Tyto negativní programy mohou pocházet z tohoto, ale i z minulých, paralelních nebo budoucích životů. Úleva po terapii přichází okamžitě a klient je schopen změny vnímat již pár minut po jejím skončení. Při správném pojetí terapie si troufám tvrdit, že se z tebe stává naprosto nový člověk. Pár referencí si přečti ze zde.

Co lze řešit?

 • vše týkající se našeho sebevědomí, sebedůvěry a sebelásky
 • pocity nedostatečnosti, opuštění, zrady, křivdy
 • problémy a rozpory ve vztazích
 • strachy, fóbie a traumata
 • negativní programy, které si neseme z našeho rodu
 • negativní programy týkající se přehnané kontroly, netrpělivosti, emoční nestability
 • hojnost, finance a úspěch
 • harmonizace mužské a ženské energie
 • energetické bloky v čakrách a v našich jemnohmotných tělech
 • přivtělené duše, temné entity a parazity
 • další a další témata, fantazii se meze nekladou…

Chci podotknout, že tato terapie nemá sloužit jako náhrada za lékařskou péči, a využívám ji zejména na psychické obtíže. Terapie je velice nenáročná a vše probíhá přes kyvadlo, které mi zprostředkovává odpovědi mého VJ na to, kde se nachází bloky, a zároveň mu dávám pokyny, aby tyto bloky čistil. Pro klienta je tedy vše pohodlné a můžeme si v rámci části čištění i normálně povídat.

Konstelace a konstelační terapie

Princip konstelace spočívá v tom, že facilitátor vytváří kruh, ve kterém pomáhá účastníkům sešlosti navnímat se do daných lidí, se kterými staví tzv. konstelaci. Tato setkání pomáhají v tom, že dokážeme nahlédnout do podvědomí i hlubších částí osobnosti a můžete si upřímně s těmito lidmi přes facilitátora či ostatní účastníky promluvit a zjistit, jak se ohledně vás skutečně cítí.

Skvělé je, že tyto konstelace lze využít nejen na osoby, ale i na „abstraktní“ jednotky jako jsou vztah, rozchod, ego, duše, sjednocení/oddělení s dvojplamenem, kariéra apod. To mně osobně hodně pomohlo pochopit, co si ještě potřebuju zpracovat (což bylo právě to naše oddělení, které bylo hodně bolestivé a já ho nechtěla).

Dále si lze vytvořit konstelaci se zvířaty, s tělesnými orgány či mrtvými. Takhle si můžete dořešit něco, co zůstalo před smrtí dotyčného nevyřčeno, či objevit zdravotní obtíže vašeho těla, které k vám skrz ne-moc promlouvá.

Specificky konstelační terapie spočívá v tom, že já a Terka na individuálním sezení provedeme základní SRT čištění a pak vytvoříme konstelaci na člověka / či abstraktní pojmy, na které se klient potřebuje aktuálně zaměřit. Díky tomu můžeme objevit spoustu věcí, které si dále potřebuje zpracovávat.

Je to výborná forma sebepoznání a často, když se nevyznám sama v sobě, si nechávám dělat konstelaci na mě samotnou, aby mi Terka řekla, jak se ve mně cítí, co tam vnímá a já si díky tomu mohla něco uvědomit.

Všechno kolem konstelací, terapií a osobního rozvoje jako takového chceme probírat více do detailu v nové skupině Twinflame Evolution – konstelace a terapie

 • Chceme sdílet poznatky a zkušenosti z konstelací
 • Jak se připravit na terapii tak, abyste z ní vytěžili maximum
 • Co můžete čekat od tohoto typu práce
 • Kam a jak nás to reálně posunulo
 • Sdílet různé formální i neformální akce, kterých se budete moct zúčastnit

Čeká vás toho s námi prostě hodně a máte se o to více na co těšit. Tohle je naše poslání a my chceme pomáhat lidem do vnitřní jednoty a absolutního štěstí, protože víme, že to jde. 🙂 Je doba, kdy je užitečné si říkat o pomoc dalším lidem a já můžu zcela upřímně říct, že nebýt Terky, dalších „mých holek“ a kolegů, nebyla bych tam, kde jsem.

DĚKUJI !!!

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *