Jak poznám svůj dvojplamen? 2. část

V dnešní části článku bych se chtěla hlouběji podívat na to, co provází vztah s dvojplamenem, a jaké procesy spouští. Je sice pravda, že v mnohých mých článcích tyto informace nalezneš, ale v tomto to popíšu vše dohromady a systematicky.

V první části článku jsem u fáze „Útěk“ popisovala, že z pohádky ve vztahu se stává mnohdy velice rychle a nečekaně noční můra. Je to z toho důvodu, že tím, že jste se svým dvojplamenem jedno – jste si vzájemně zrcadlem své duše, začne se mezi vámi jak ve vědomí, tak i energeticky odrážet naprosto všechna zranění duše a ega. Tedy vše, co není v souladu s bezpodmínečnou láskou.

Je proto velice těžké tento tlak ustát, a tak dochází k útěku ze vztahu. Až příliš to bolí na to, aby byli oba dva schopni a ochotni na vztahu pracovat a problémy řešit. Ráda bych ale zdůraznila, že problémy ve vztahu dvojplamenů nejsou těmi problémy, které známe z klasických karmických vztahů. To jsou pouze projevy, které ale ve skutečnosti odráží ta zranění, která jsem zmínila výše. Ego a mysl si je samozřejmě snaží nějakým způsobem vysvětlit a zaškatulkovat do toho, co známe.

Jak to bylo u nás?

Pokud mám uvést příklad z mého vztahu, naše problémy se motaly kolem toho, že jsem necítila, že můj dvojplamen do toho vkládá tolik energie, co já. Neměla jsem z něj pocit, že by z toho vztahu měl radost (u nás to bylo odlišné – dávali jsme se dohromady až po 5,5 letech, co jsme se přátelili), což prohlubovalo moje strachy o to, zda jsem pro něj dost dobrá. To vedlo i nepřímo k prohlubování nedůvěry.

Zpočátku jsme to připisovali tomu, že šel z předchozího vztahu rovnou do vztahu se mnou, a tak že si musí zvyknout, dovyřídit si vše se svou bývalou partnerkou a pak to bude dobré. Bohužel tam ale stále visel ten „divný pocit“, kterému jsme ani jeden nerozuměli, ale vnímali jsme ho. Ten divný pocit byla prostě jen vzájemná energie, která drhla, protože nefrčela na bezpodmínečné lásce.

Můj dvojplamen se prostě a jednoduše choval tak, aby to ze mě všechno vytáhnul – všechno mi odzrcadlil a já se s tím musela popasovat. To, co bylo vidět navenek, byly jen projevy nižší sebedůvěry a toho, že jsem měla v sobě spoustu zranění a strachů, které bylo potřeba zpracovat. Pokud s tímto potřebuješ pomoci, poskytuji EFT terapie, které jsou ideální na zpracování těchto zranění a bloků. Více informací nalezneš zde.

Osobní a spirituální růst

Tím, jak je vztah s dvojplamenem velice intenzivní, začne spouštět doslova zemětřesení i v dalších oblastech tvého života. Může se to projevit různě. U žen je to většinou tak, že tím, že způsobí vnitřní otřes, začnou chápat, že spousta věcí v jejich životě není v pořádku a je potřeba je změnit. Spousta věcí v životě ti přestane dávat smysl a můžeš získat dojem, že jsi sám sobě cizincem. Dvojplamen také způsobuje aktivaci. To znamená, že se ti začne otevírat vědomí a spousta „schopností a dovedností“, které byly skryty závojem zapomnění a silou našeho ega a racionální mysli. Toto všechno vede k tomu, že na sobě chtě nechtě začneš pracovat. Buď právě vlivem různých životních okolností, tím, že si začneš uvědomovat problémy a nesrovnalosti tvého života, nebo právě proto, že se spustí i otevírání tvého vědomí a přechod do 4D.

Moje osobní zkušenost je taková, že opravdové dvojplameny (zpočátku hlavně ženská část) mají srdečnou touhu na sobě pracovat, chtějí dělat věci, které jim dávají smysl a jejich osobní růst je prostě neskutečně baví. Je to společný jmenovatel všech dvojplamenů, který jsem za tu dobu, co jsem rozjela komunitu, vypozorovala.

Empatie, telepatie a astrální cestování

Co je u dvojplamenů opravdu velice silné a intenzivní, je napojení na emoce a myšlenky toho druhého, a setkávání se v jiných dimenzích. Já osobně jsem se svým dvojplamenem propojená velmi. Vnímám nejen jeho emoce, ale i fyzický stav. Stalo se mi, že jsem seděla doma na gauči, počítač na klíně. Zničeho nic mi začalo neskutečně bušet srdce, těžkly mi nohy a začala se mi motat hlava. Věděla jsem, že se s ním něco děje. Po chvíli jsem začala mít podezření, že pije alkohol (a ne zrovna málo), tak jsem mu napsala a on mi to potvrdil. Asi dva roky zpátky on měl virózu a já nemohla jíst. V současné době je spojení tak silné, že se dokážu napojit na jeho podvědomí. Není to určitě dokonalé a zcela kompletní, ale mám velice dobrý obraz o tom, co se děje uvnitř něj. Možná dokonce lepší, než on sám. 😀

Od jiných dvojplamenů zase vím, že jsou schopni ve vizi vidět, co zrovna dvojplamen dělá a kde se nachází fyzicky. Nebo dokonce vnímají „noční návštěvy“, kdy se dotýká jejich intimních partií. Já například často komunikuju s vyšším já svého dvojplamene a s mým dvojplamenem se setkáváme ve snech.

 

Doufám, že byl pro tebe článek užitečný a dodal ti další puzzle do tvé skládačky. 🙂 Pokud bys měl/a nějaké dodatečné otázky či se zajímal/a o terapie, kontaktuj mě přes fialové tlačítko níže. 😉

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *