Osm fází života s dvojplamenem podle Alis

Titulek tohoto článku je zcela účelový. Fáze, které se chystám pojmenovat, jsou ty, které vychází z mojí vlastní zkušenosti, ale které také vnímám, že jsou tak nějak obecně společné pro všechny dvojplameny. Individuální příběhy se samozřejmě liší, to vše záleží na tom, co si sem duše přišla projít a prožít.

Přitažlivost, tanec a útěk

První roky, co jsme se s dvojplamenem znali, byly skutečně o vzájemné přitažlivosti, určité fascinaci a toho, že jsme kolem sebe tančili a zároveň od sebe utíkali. Vždycky jsem ho vnímala jako někoho, ke komu můžu utéct se vyplakat na rameno a někoho, kdo mě vždycky pochopí. Někoho, s kým překonám každý, byť debilní konflikt, a někoho, s kým můžu být 100 % sama sebou. Někoho, komu můžu říct i ta největší tajemství a být k němu naprosto upřímná, a zároveň někoho, s kým stačí vzájemný pohled do očí a oba víme, jak se ten druhý cítí a víceméně, na co myslí. Nechybělo ani rozesmívání na dálku. 🙂

Takového člověka je opravdu těžké nemilovat, obzvlášť tehdy, pokud je mezi vámi i silná fyzická přitažlivost. Všechno do sebe vlastně zapadalo jako puzzle, zdálo by se, že to aspirovalo na ideální vztah, ale i přesto jsme od sebe utíkali. Nebylo nám jasné proč, prostě jsme to připisovali aktuální životní aka partnerské situaci. I já jsem byla ta, co utíkala, protože jsem naše spojení nedokázala přijmout, a to celých 5 let.

Střet s realitou

Ne nadarmo se říká, že si uvědomíš, co jsi měl, až tehdy, když to ztratíš. V momentě, kdy jsem svůj dvojplamen „ztratila“ poprvé, to byla pro mě těžká, ale opravdu hodně těžká rána do ksichtu. Já jsem ho odmítla pro svého tehdejšího partnera, ale z naprostých ego důvodů. Byl tam strach, neschopnost čelit realitě a svému srdci, závislost na tom partnerovi, ale i předsudky vůči tomu, jaký by měl být muž. Upřímně – my, ženy, dnes hodnotíme naše protějšky, že jednají z pozice ega, ale ruku na srdce, před pár lety či měsíci jste ve stejné pozici byly taky a hodnotily jste ho úplně stejně. To, proč jsme probuzené první, má svůj význam (ten rozepisovat teď nebudu), ale kdysi jsme byly tam, kde oni jsou v současné době.

V momentě, kdy nade mnou zlomil hůl a našel si někoho jiného, to byla ta facka, kterou jsem potřebovala, abych si uvědomila, co pro mě ten člověk skutečně znamená. Tehdy to ale vedlo k rezignaci a postupnému uzavírání se do sebe.

Totální dno a temná noc duše

Moje duše plakala a plakala, ale já jsem tomu tehdy nerozuměla. Prakticky se to projevovalo „depkami“ a stavy, kdy jsem opravdu nechtěla žít. Nešlo pouze o ztrátu mého dvojplamenu, ale ruku v ruce se s tím sešlo spousta dalších neúspěchu, které mě srážely hlouběji a hlouběji. Chyběl mi on, uvědomovala jsem si, že ten cit, který k němu cítím, je větší, než jsem já sama a nedokázala jsem se s tím popasovat. Nedokázala jsem pochopit, co to se svým životem vlastně dělám, a jakým směrem se ubírám. „Kam mám jít, co mám dělat, jak to mám dělat?“ Chovala jsem se úplně opačně, než jsem chtěla, a vůbec jsem sama sobě nerozuměla. Topila jsem se ve vlastních myšlenkách a čím dál méně mi můj život dával smysl. Hledala jsem neustále externí motivaci k životu, ale ta vnitřní naprosto chyběla.

Chuť se odrazit ode dna a objevit, kdo opravdu jsem

Věděla jsem, že takto to dál nejde. Začala jsem si číst články o osobním rozvoji. Docházela jsem k uvědoměním, která jsem v temnotě mého vlastního dna nedokázala sama vidět. Začala jsem pomalu, jednoduchými způsoby, poznávat a chápat sama sebe. Láska k mému dvojplamenu mě nakonec přiměla sama v sobě kapitulovat a přát mu z celého srdce štěstí i s někým jiným, respektovat jeho volbu a smířit se s tím, že jsem asi já ta, která v tom, co mezi námi je, vnímá něco víc a něco hlubšího. Ta láska byla tak velká, že jsem brzy pochopila, že bude snazší ji přijmout, než se jí neustále vzpouzet. Tak nějak jsem se zastabilizovala, ale touha být spolu a hledat jakoukoliv jiskřičku naděje, která by ukazovala, že je to možné, mě neopouštěla.

Bylo ale potřeba začít opravovat další oblasti mého života. Zahodit strach za hlavu a opustit partnera, kterého jsem nemilovala. Začít hledat to, co budu v životě dělat a čemu se budu profesně věnovat. Do toho se mi sem tam objevila nějaká témata, která sahala nějakým způsobem za 3D realitu. Duchovno mě fascinovalo od malička, ale tak nějak jsem se od něj odklonila. Bylo pro mě důležité plnit si svoje sny a mety, které jsem si stanovovala, a tohle jsem odsouvala jinam. Bohužel / či bohudík, čím více jsem to dělala, tím větší facky jsem dostávala. Tyto facky mě ale vedly k tomu, abych pátrala dál a hlouběji. Touha po tom zjistit, jak skutečně funguje tento svět, a jakou roli v něm hraju já, neustále rostla.

Intenzivní osobní rozvoj a probuzení

Je těžké už popisovat další fáze lineárně, když vím, že se prolínaly. S nalezením mojí profese, což je koučování, se pojil další, OBROVSKÝ osobní rozvoj, protože trénink koučů byla pro mě série neustálých aha momentů. Posunula jsem se více k sobě, do pravdy a do fungování, které rezonuje se bezpodmínečnou láskou, k čemuž díky tomu pomáhám i svým klientům. Když se na koučování podívám z filozofického hlediska, je založené na principech bezpodmínečné lásky. O tom se ale rozepíšu třeba jindy. 🙂

Každopádně nástup na tuto cestu pro mě znamenal tři věci – konečně jsem našla svůj smysl, začala jsem se přibližovat do své pravdy a to vše vedlo k tomu, že jsme se k sobě začali přibližovat i s mým dvojplamenem. Souběžně s tím se totiž dělo to, že mě to „kopalo“, abych si zase začala hledat články o dvojplamenech a k tomu jsem si ale hledala také další různá témata pojící se s duchovnem. Začal se mi skládat kompletní obrázek toho, jak tento svět funguje a že nejsme jen hmota. Začalo se mi potvrzovat díky jiným článkům, co se mi to vlastně s tím dvojplamenem stalo, a co je potřeba dělat dál.

Všechno opět zapadalo jako puzzle. Koučování a trénink koučů mi pomáhaly přesně k tomu, k čemu vybízely články o dvojplamenech – k sebelásce, sebepřijetí a sebedůvěře. K tomu mě moje intuice vytáhla na první šamanskou ceremonii, díky které jsem se podívala na svět reálnýma očima – z pohledu mojí duše. Naprosto mě to vtáhlo a fascinovalo. Začala jsem se opravdu probouzet. Vnímala jsem různé energie a všímala si změn svého vnímání. Meditovala jsem a mluvila se svou duší. Ptala jsem se jí na různé věci, které se nakonec vždycky vyplnily. Začala jsem stahovat informace od mého vyššího já, ale byly to opravdu střípečky oproti tomu, jak je to dnes.

Další odloučení a intenzivní léčení

S dvojplamenem došlo na čas ke sjednocení, což ve mně spustilo další procesy, které vedly k prohloubení mého probuzení a mimosmyslového vnímání. Probudila se kundalini (hadí síla – vesmírná energie sídlí v každém člověku a bývá zobrazena jako svinutý had spočívající na dolním konci páteře. Je-li tato síla probuzena, pak vystupuje vzhůru, prochází energetickými centry (čakrami) energie a její působení se projeví ve formě duchovního poznání a mystických zkušeností), ale neprostoupila v tu dobu všemi centry. Musím ale říct, že až náš rozchod spustil tu pravou jízdu v podobě obrovského uvědomění a probuzení toho, o čem tahle cesta skutečně je. Pochopila jsem, že je potřeba vyléčit všechna zranění. V následujících  8 týdnech od rozchodu jsem si léčila:

  • ženskou energii a žensko-mužskou rovnováhu
  • zranění z minulých životů – viny za vraždy, zneužívání, znásilňování, nadřazenost a vinu za to, kolik bolesti jsem způsobila svému protějšku
  • kolektivní problémy – opět s ženskou energií, pár smrtelných hříchů, archetyp Adama a Lilith
  • všechny možné strachy, které se prolínaly minulými životy až po ten aktuální
  • nízkou sebedůvěru, sebevědomí a neschopnost kompletního sebepřijetí
  • přijetí svých temných stránek
  • odsuzování svého dvojplamenu
  • léčím vztah s rodiči a řeším rodové linie

Tohle vše a další věci mi pomohly, abych se převibrovala na bezpodmínečnou lásku. K léčení toho bude jistě i do budoucna stále dost, ale řekněme, že se považuji v tuto chvíli za stabilizovanou. Tohle vše jsou také oblasti, se kterými můžu pomoct i tobě. Vnímám je jako důležité pro další posun. Více info zde.

Otevření srdce dokořán a služba kolektivu

Moje srdce se otevřelo díky léčení natolik, že jsem odpustila sobě, svému dvojplamenu a miluju ostatní lidi. Nelpím na svém protějšku, zcela ho respektuju a i to, kde se právě nachází. Miluju ho a záleží mi na něm, ale Stvořitel mě chraň, abych ho přesvědčovala o tom, abychom spolu byli. To není v mém zájmu a vůbec mě to neláká. Já mu můžu svítit na cestu, občas ho nakopnout k přelezení plotu, ale jestli ve svém srdci objeví to, co v něm mám já, a rozhodne se to zkusit znovu se mnou, to už je na něm. Já jsem šťastná tam, kde jsem, s lidmi, které mám kolem sebe, a opravdu cítím velkou vděčnost v srdci za všechno, co se v mém životě děje, co v něm funguje, ale i co v něm nefunguje, protože jinak by to byla hrozná nuda. 🙂

Začínám se také více věnovat kolektivnímu léčení (ne sama, ale s mými dvojplamennými andílky 😀 ), protože mám léčivý potenciál, je to součástí našich talentů s mým dvojplamenem. Mám schopnost léčit sama sebe, kolektiv a samozřejmě i tebe, kdož čteš tento článek. 😛 Neumím samozřejmě všechno a jsem ve fázi neustálého učení a objevování mých schopností.

Důležité pro mě aktuálně je, že se neustále snažím vytahovat napovrch svou ženskou stránku, ale zároveň v sobě integrovat mužskou a ženskou energii, abych byla jednotná. Také se mi líbí, že čím dál méně hledím do budoucna a skutečně si užívám toho, co je teď a tady. Děkuji za lidi, kteří mi toto umožňují.

???

Další fázi schválně nadepisuju otazníky. Nevím, zda nastane a jak vlastně bude konkrétně vypadat. Ráda tě ale o tom budu informovat v dalších článcích.

_____________________________________________________________

Od roku 2011 jsem nasbírala opravdu spoustu zkušeností a prošla obrovskou transformací svojí osobnosti. Pokud chceš vědět více či máš zájem takovou transformací projít taky, kontaktuj mě a společně se o tom pobavíme. Dole na stránce stačí kliknout na fialové tlačítko. 🙂

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *