Uvědomění si vlastní jedinečnosti je pouze další krok

V dnešním článku bych ti chtěla napsat, co jsem pochopila a uvědomila si na své duchovní cestě ve stavu rozšířeného vědomí. Považuju za užitečné si občas říct o pomoc, a to klidně příslušníky rostlinné říše. 🙂

Na cestě životem s dvojplamenem je jednou z klíčových věcí sebepřijetí a praktikování sebelásky. Pomáhá nám to zbavovat se závislosti, lpění a dalších “milých” vlastností našeho ega. Je to ale proto, aby nám to pak fungovalo s dvojplamenem ve vztahu? Ano i ne. Je to ve skutečnosti otevření brány k tomu, abychom si vzpomněli na to, kým doopravdy jsme. Že to, co žijeme, je pouze role, kterou zde hrajeme. Role, kterou jsme si zvolili, protože chceme zažívat zábavu, ale i pořádné výzvy. Aby se naše duše neustále vyvíjela a posouvala vpřed.

Jsme jedineční, ale zároveň jsme součástí celku. Není ale potřeba se zuby nehty naší jedinečnosti držet. Držet se vlastní stoprocentní nezávislosti a svobody. Je to pouze schod, který tě přenese o kousek dál. Když zjistíš, kdo jsi, zjistíš taky, že s dvojplamenem tvoříte o MNOHO víc než každý zvlášť. Dohromady jste důležitější než každý zvlášť. Proč, to si nechám do dalšího článku. Chápu, že je to provokativní myšlenka, ale je to to, co jsem já zažila/pochopila/cítila.

To ale neznamená, že máš začít potlačovat sám sebe. To bys zahodil veškerou práci, kterou jsi vykonal, a navíc bys nebyl šťastný. Jako vždycky je to o balancu. Nelpět, ale zároveň se nebát přiložit vašemu svazku důležitost, kterou stejně cítíš v srdci. Být svůj a chtít pro sebe to nejlepší, ale zároveň se nebát v klidu a s radostí ze sebe něco odkrojit ve prospěch vás dvou dohromady.

Ačkoliv je to již opakovaným klišé, nedá mi to ho nenapsat. Poslouchej svoje nitro a neboj se důvěřovat a odevzdat se tomu, co ti říká, protože ti říká pravdu.

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *