Honba za iluzí dokonalého vztahu s dvojplamenem

Ten, kdo se zajímá o spirituální rozvoj a vztahy, často narazí na téma dvojplamenů. Po přečtení různých ezoterických článků, které tento svazek vykreslují jako to nejdokonalejší, co nás může potkat / slýchají o lidech, kteří svůj dvojplamen znají, je může začít přepadat touha ho poznat a dostat do jejich života.

Poznat dvojplamen je skutečně to “nejdokonalejší”, co nás může potkat, ale z hlediska toho, že je to jedna z nejtvrdších škol, kterou si můžeme v životě projít. To, kam tě to může dostat (protože to stejně vždycky záleží ve finále na nás), je úplně jiný level. Zrychlí se tvoje spirituální probouzení a dostane tě to na tu tvou “soul mission path”, která má vyšší smysl pro lidstvo / planetu. Je to údajně všechno předem domluvené a naplánované.

Je to tak dokonalé proto, že tě to velmi intezivním způsobem vrátí k sobě samému. Tvůj dvojplamen jsi totiž ty. A vzhledem k množství “démonů”, které v sobě máme, je interakce s dvojplamenem velice bolestivou záležitostí. Dívat se totiž na sebe do toho opravdového zrcadla často bolí. Jenže pocit touhy po sjednocení tě „tlačí“ k tomu se mu pořád přibližovat. Jenže… čím víc jsi od sebe oddělen, tím víc jsi oddělen vlastně od svého protějšku.

Často na internetu vídám, hlavně na zahraničních serverech články typu “přitáhni si svůj dvojplamen do života”. Já jsem k tomuhle osobně skeptická, ale cest a možností existuje mnoho a kdo jsem já, abych to soudila… Ale ta skepse vychází z toho, že upnout se na to, abychom svůj dvojplamen potkali, je cesta utrpení a toužení po něčem, co je možná v naší mysli pouhou iluzí o dokonalém vztahu. Nehledě na to, že tohle může způsobit efekt toho, že lidé, zejména ženy, se zaseknou na dlouhodou dobu v mrtvém bodě a neposouvají se.

Je to pochopitelné. Všichni jsme tady pro lásku. Všichni toužíme po tom absolutním souznění a perfektním partnerovi šitém na míru. Jenže dokud nebudeme v absolutním souznění sami se sebou, s dvojplamenem to nepůjde už vůbec.

Pokud ho máš poznat, tak ho poznáš, to ti garantuju. Držet se té idey tě ale právě odpojuje od sebe samého. Odděluje tě to od vlastního života a ukazuje to pouze aktuální stav tvého nitra. Potřeby po určitém partnerovi, který tě má v ideálním případě dokonale doplňovat. Jenže to akorát ukazuje, že ty sám sobě něco nedáváš a hledáš to venku. Pokud pro svůj život něco hledáš, hledej to vždycky uvnitř.

Dvojplamen tě nedoplní. S dvojplamenem společně vytvoříte něco většího. Ale vždycky, vždycky jste sami za sebe, individuality, které ničím ani nikým doplněny být nepotřebují.

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *