Dvojplamen? Energetická horská dráha!

Článek z 10.7.2017

Když poznáš člověka, který je ztělesněním tvého duševního dvojčete, tedy dvojplamenu, zažiješ neuvěřitelný energetický šok. Nechápeš, co se ti vlastně děje, a jsi naprosto zmatený. Stačí, aby se tě dotknul, a tvoje tělo vibruje, ale také máš pocit, že jsi doma. Zažíváš klid a zároveň totální chvění. Je to hodně psychicky náročné, protože vaše společná interakce způsobuje neustálé výkyv nálad, pocitů a energie. V jeden moment jsi v absolutní euforii, máš pocit, že zvládneš všechno na světě, protože je všechno úplně jedno. Jediné, na čem záleží, je, že jste právě teď a tady spolu. Taky to tak mám.

Cítím se neuvěřitelně silná a svá, když jsme spolu v dlouhodobé interakci. Tyhle pocity a pocit stoprocentní sounáležitosti mi vlastně nikdy nedovolily, abych to vzdala. Je to jako droga. Už nechceš nic jiného. Pocit nezávislosti, svobody a sounáležitosti díky bezpodmínečné lásce a díky tomu, že vibrujete na stejné frekvenci, je prostě něco, na co nejde zapomenout, co nelze opustit tak snadno.

Jenže pak přijde “down” fáze a ty jedeš raketovou rychlostí střemhlav kolmo dolů. Nekompromisně. Tvoje energie, pocit síly a toho, že všechno zvládneš, jsou ty tam. Máš naopak dojem, že to vůbec nemůžeš zvládnout a že už prostě nemůžeš jít dál. Nechce se ti žít. Začneš prosit o to, abys ho nikdy nepoznal/a a že už ho nechceš nikdy vidět. Že na to nemáš, že už nemůžeš dál, že je to vězení, ze kterého není úniku.

Tohle jsou přesně pocity, které jsem zažívala před pár dny. Všechno mi přestalo dávat smysl. “Proč bych měla cokoliv dělat? O něco se snažit? Normálně žít?” Bohužel to prožívám velice intenzivně a vím, že tohle je doména všech ženských částí plamenů.

 Když jsem se nacházela v tomto stavu, šla jsem do meditace, abych se zeptala, co mám dělat dál. Opravdu jsem netušila. Ve stavu mezi bdělostí a usínáním mi přišla informace, abych si udělala očistu mapachem. Mapacho je tabák, posvátná rostlina. Je úžasný. Poprvé jsem ho vyzkoušela na šamanské ceremonii, myslím, že jsme se fakt zkamarádili. 🙂 Stoupla jsem si do trávy bosa, abych byla napojená na matku Zemi, a zároveň jsem se začala tabákem okuřovat. To napojení přišlo téměř okamžitě, bylo to úžasné, energie vyskočila a já se cítila skvěle a plná života.

Píšu to proto, že pokud se octneš v podobné situaci, můžeš udělat očistu pomocí rostlin. Nemusí to být jen tabák, ale je jich mnohem více – skvělá je bílá šalvěj nebo palo santo.

Pokud ses v tomto článku našel / našla, určitě se mi ozvi do komentáře a já tě ráda podpořím.

 

Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. <3 Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a využij dvacetiminutovku se mnou. ;-)
20 minut konzultace zdarma
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *